סקירה יתרונות וחסרונות Jarvee
Try Jarvee for your social media scheduling needs

מאת צחי בקשי

זמן קריאה- 4 דקות

קצת רקע על Jarvee

 

3.4 מיליון. זהו סך המשתמשים הישראלים אשר משתמשים באינסטגרם מדי חודש.
על כוחו בתור ערוץ שיווקי נרחב נאמר כבר רבות. הזרמת תוכן קבוע ואיכותי בפיד ובסטורי, לצד יצירת אסטרטגיית מיתוג אפקטיבית, עשויה להביא לגדילה בפניות ובמכירות לחברות ולעסקים.

אך יש תחום שמתפתח מאוד בשנים האחרונות ובגלל אירועים כאלו ואחרים (והפרחים למפלגת הליכוד בין היתר) מפרסמים ועסקים נמנעים להשתמש בו כדי להגדיל את החשבון שלהם באינסטגרם- ושמו 'בוט', בראשות JARVEE האפקטיבי. ניהול נכון ומקצועי של בוט לאינסטגרם יכול להביא לגדילה קבועה של כל פרופיל ואפילו ליצור לידים ומכירות לכל עסק.

מה בעצם עושה הבוט בשתי משתי שורות ? 

הוא בעצם מחליף פעולות של אדם רגיל באוטומציה שמוגדרת לו מראש , לדוגמא לעקוב אחרי אנשים שנישה מסויימת לפי מילות מפתח , דוגמא שמישהו עוקב אחרינו לשלוח לו הודעה פרטית שמוגדרת מראש , עוד דוגמא לייקים לפרופיל מסויימים או תגובות … חלק מהפעולות ציינתי אין להם שום תועלת וחלקם ייהפכו את החשבון שלכם למכונה משומנת של הכנסות ולידים לעסק בכל תחום שהוא

אוטומציה אבסולוטית לסושיאל מדיה


דרך אגב , Jarvee לא רק לאינסטגרם!!!
בעזרת התוכנה ג'ארבי ניתן לנהל מספר חשבונות במקביל, לרוב הרשתות החברתיות המגוונות הקיימות כיום- פייסבוק, לינקדין, פיינטרסט, יוטיוב, גוגל פלוס וט'מבלר.


כאשר נפתח חשבון בכל זירה דיגיטלית שהיא, האפשרויות לניהול החשבון והגדרת פעולות תיעשה על פי הפיצ'רים המקוריים שלו ובהתאמה אישית.
מטרת העל של הכלי היא לקצר תהליכים ארוכי טווח ולחסוך מאיתנו או מלקוח לבלות זמן עצום בכל אחת מהפלטפורמות על מנת להגדיל את החשבון שלו באופן אורגני.
הרי חשבו על זה, כדי לקדם חשבון אינסטגרם מתחיל, הדרך הטובה ביותר לחשוף אותו בפני משתמשים חדשים היא פשוט לעשות פולאו לכל מה שזז ולהתחיל להזרים תוכן לחשבון.
אז למה שלא לעשות את החיים קלים יותר?

שימוש בוט לאינסטגרם בג'ארבי  ככלי להשגת 1000 עוקבים חדשים- בזמן קצר


בעזרת ניהול נכון ואפקטיבי, בוט לאינסטגרם יכול להביא לעלייה של 1000 עוקבים חדשים לפרופיל בתוך חודש. נשמע מפוצץ ולא אמין הא? יש לנו לקוחות שהצליחו להגיע לשם…

Try Jarvee for your social media scheduling needs

דוגמאות לאופציות שימוש ב Jarvee בוט לאינסטגרם

 

אז איך למעשה הכלי עובד? אנו נזין לתוכנה מספר מקורות (sources), כלומר חשבונות אינסטגרם הקשורים לנישה שלנו או של הלקוח, המערכת תשקלל את הנתונים ותתחיל לבצע פעולות שונות בהתאם למה שנגדיר לבוט.

לדוגמא, אם אני מנהל חשבון של זמר גדול בשם דיוויד, אני אזין במקורות מספר חשבונות של זמרים מתחרים באותו סגנון כמו שלו ואבקש מג'ארבי לעשות פולואו לכל מי שעוקב אחרי החשבונות שהזנתי.
כך, אני אוכל להבטיח שאני מגיע לקהל רלוונטי לנושא ולתחום של הפרופיל שלי, כיוון שיש לו היסטורית מעורבות עם תוכן שדומה לשלי.

יש לציין, שחשוב מאוד לזכור שהבוט חייב לדמות פעולות הגיוניות וריאליות של משתמש ממוצע. אם על ההתחלה חשבון יוגדר לעקוב אחרי 800 יוזרים חדשים בכל יום, אינסטגרם תזהה שמדובר בפעולות לא חוקיות ותביא להשבתה של החשבון. לכן חשוב לדעת מה ההגדרות הנכונות!!!

כפי שאפשר לראות בסרטון, ניתן להגדיר מספר סעיפים פשוטים כמו תזמון והפעלת התכונה על פי ימים
מינ' ומק' של מספר חשבונות למעקב באותה הפעולה בו זמנית
הפעלה לפי שעות מסויימות
זמן הפסקה בין כל פולאו
מספר פעולות פולאו בכל יום ועוד.

כמובן שיש עוד המון אופציות ודרכים להגדיר את הבוט כראוי, עליהם תוכלו ללמוד בוידאו הלקוח מתוך הקורס המיוחד של עדי אנקונינה "אינסטבוט", מנהלת הפרסום של החשדניסטים על נושא קידום וניהול התוכנה באופן יעיל ואפקטיבי. 

 

הפצי'ר הכי טוב לדעתי של Jarvee

לחץ על הכפתור לגלות 🙂

הפיצ'ר האהוב עליי בג'רבי

עקוב אחריי מישהו ( שרלבנטי לך) הוא נכנס לפרופיל שלך ואוהב מה שהוא רואה ועוקב אחרייך גם , באותו רגע שהוא עוקב אוטומטי יוצאת הודעה מתוזמנת DM , ההודעה כוללת את כל המידע על השירות שאותו אתה משווק עם הנעה לפעולה שמובילה ללינק לווסאפ שלך

ננצל את הבמה ונציין שמעבר לעובדה שהוא שזכה למאות הורדות ותלמידים מרוצים, הוא כולל בנוסף טיפים מעשיים לשדרוג הפרופיל והתוכן והסבר מפורט על הדרך בה האלגוריתם (בעצם התוכנה שקובעת את החוקים של האינסטגרם, כמו לדוגמא למה פוסט יופיע באקספלורר ואחד לא) פועל ודוגמאות ללקוחות שלנו שעזרנו להם להגדיל את הפרופיל העסקי שלהם, למשוך לקוחות חדשים ומכירות. לפרטים נוספים וצפייה בסילבוס הקליקו עליי.


אחת ולתמיד: האם שימוש בג'ארבי נחשב לרמאות? והאם בוטים זה חוקי בכלל


התשובה בקצרה ברור שזה רמאות לעשות תוצאות יותר טובות מהמתחרים שלכם בעזרת עוזר שהוא בוט לאינסטגרם בעצם.

השאלה אבל לא האם החברים שלכם רואים בזה רמאות , אלא האם אינסטגרם רואים בזה רמאות ?

 והתשובה היא פשוטה , אינסטגרם לא אוהבים את זה , אבל לא יכולים למנוע את זה כי Jarvee לא עובר על תנאי השימוש שלהם , משתמשים בו מאות אלפי אנשים בעולם , ובשונה מבוטים אחרים , הוא לא נסגר ורק גדל ומתפתח , פייסבוק לדוגמא לא ייתנו לכם לשתף לינק לזה , אבל ביוטיוב תמצאו את טובי המומחים בעולם ממליצים עליו , בדיוק כמונו.

האם אינסטגרם יחסמו אותכם בגלל שימוש בבוט ? 

גם כאן התשובה היא כן , אבל רק באותה מידה שאם הייתם עושים אותה פעולה ידנית , יש פשוט הגדרות שצריך לעקוב אחריהם וזה מוסבר בקורס שלנו , במידה שלא תעקבו אחריהם תקבלו מה שנקרא Shadowban ע"י אינסטגרם או חסימה חלקית לזמן מוגבל , במידה שאתם אוהבים אחרי הכללים , המצב שלכם תקין לגמריי .

לגבי הפן החוקי – מגבלות האינסטגרם ישירות ונוקשות בנוגע לשימוש בבוטים ובתוכנות אוטומציה/ צד שלישי- על פניו הדבר אסור. בדיוק בגלל זה, המטרה היא 'לשחק' עם האלגוריתם של הרשת החברתית ולפעול מתחת לראדר. אבל כמובן שאפשר לנשום לרווחה ולזכור שהמון מותגים, אמנים וחברות גדולות משתמשות בתוכנות אוטומציה- נייק, אריאנה גרנדה, סלינה גומז, אדידס ועוד.

למה הכוונה? ישנם חוקים שונים שאינסטגרם מפרסמת עבור כל חשבון שהוא, בנוגע לפעולות שהוא יכול לבצע באופן יומי (גם אם אני לא עושה שימוש באיזשהו בוט).


לדוגמא, אין לבצע מעקב ולייק למעל 400 חשבונות ביום, לכן נגדיר את ג'ארבי לא לעשות זאת על מנת שהפרופיל לא ייחסם. בנוסף, יש להגדיר מצבי שינה לתוכנה על מנת שהיא לא תעבוד לאורך כל שעות היום. שוב, המטרה היא שיחשבו שאנחנו בנאדם אמיתי לחלוטין, אמנם כזה שמכור באופן מעורר מחלוקת לאינסטוש, אבל בנאדם. לכן, אין זה הגיוני שהוא לא ישן, בדיוק בגלל זה הגדרת הפסקות בין פעולות ובכלל חוסר הפעלה של התוכנה חשובים מאוד.


הגיעו לקהל יעד חדש וצרו לידים בקלות עבור העסק שלכם


אז שוב, ברגע שאנחנו משתמשים במקורות ובפרופילים חזקים ורלוונטיים לנישה שלנו, אפשר להגיע לקהל עוקבים ואפילו לקוחות חדש בעקבות כך. זאת לצד יצירת מערכת לאיסוף לידים בעזרת הגדרת הודעה אוטומטית לכל מי שמחזיר לכם פולואו. 

בנוגע לחשיפה בפני קהל חדש, פה הרעיון דומה מעט לטרגוט בפייסבוק מהבחינה של תחומי עניין, אך חשוב מאוד לזכור שחשיבה יצירתית וחכמה יכולה להביא לכם תוצאות הרבה יותר טובות.

קודם כל חשוב שתבדקו קודם את הפרופילים שתרצו לעקוב אחרי העוקבים שלהם. נניח ואתם שחקן כדורגל די בינוני בליגת העל. אתם רוצים להגדיל את הפרופיל ומצאתם חשבון של שחקן מהקבוצה היריבה שלכם שיש לו 30 אלף עוקבים. מעולה נכון? אז זהו, שיכול מאוד להיות שאותו שחקן, לצורך העניין אלירן עטר, משתמש בבוט מאוד גרוע או שהוא קנה עוקבים ממדינות עולם שלישי כדי שהפרופיל יראה טוב. לכן, בדקו וודאו שכמות הלייקים והתגובות בפרופיל הגיונית, כדי שלא יווצר מצב שבו החשבון שלכם יתמלא בעוקבים לא איכותיים.

עוד טיפ שיכול לוודא שאתם זוכים לעוקבים איכותיים- אם אתם בעלי עסק פיזי, עקבו אחר עוקבים של חשבונות המזוהים באופן גורף עם אותה העיר. לדוגמא, נניח ואתן מנהלות חנות לבגדי מעצבות בתל אביב, כדי מאוד להזין במקורות גם פרופילים של חנויות, מסעדות ועסקים בתל אביב (ניתן לשלוט במין היוזרים שהמערכת תעקוב אחריהם), כיוון שסיכוי גדול מאוד שמדובר בקהל שגר בעיר או שהוא נמצא קרוב אליו.

להורדת התוכנה ולקבלת התנסות חינמית של 5 ימים לחצו כאן

 

סתכלו מה קרה לקורס

השירות החודשי שלנו

במידה שכל המידע שלנו על הבוט לא ברור לכם , ולא בא לכם ללמוד איך עושים את זה לבד , יש לנו את השירות החודשי לניהול חשבון לעסקים , שמתבצע ברמה  עולמית אם כל האבטחה לחשבון שלכם , המחיר הוא 550 ש"ח לחודש , ופרטים וגם אופציה להשאיר פרטים שמחזור אליכם בכפתור למטה 

About צחי בקשי

Check Also

הטרנדים החמים בדיגיטל בשנת 2019

אינסטגרם קוראת תיגר על אמזון, הבוטים משתכללים ואופטימיזציה למנוע חיפוש ויזואלי- אילו טרנדים ומגמות עשויים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *