האם אתה מרוצה מכמות של האפליקציה שלך?

הבעיה :

מכירים את זה שאתם פונים לחברת פרסום כלשהי בנוגע לקידום אפליקציות וחוששים מזה שתהיו עוד לקוח שלהם? שלא תראו את התוצאות שאתם כל כך רוצים? 

לא עוד!

הפיתרון שלנו : 

בניית אסטרטגיה שיווקית מכוונת לקידום אפליקציות יחד איתכם שכוללת פירוט של כל המהלכים השיווקים מומלצים, מעקב יום יומי של התוצאות והגעה ליעדים ושקיפות מלאה כך שבכל רגע נתון תוכלו לדעת מה קורה במערכת הפרסום שלכם ולהיות בשליטה מלאה בנושא. 

 

המשתמשים הפוטנציאליים שלכם מבלים בסמארטפון כמות שעות משמעותית ביום ואין ספק שעם בחירת מילות המפתח הנכונות, גרפיקה מפתה בדף האפליקציה, ואסטרטגיה שיווקית שנבנתה מתוך הבנה מעמיקה של האופן בו עובדות חנויות האפליקציות – גם אתם תוכלו להצליח, ובגדול

נשמח לעזור לכם להגיע למשתמשים הפוטנציאליים שלכם בדרך הטובה ביותר תוך כדי הבנה מלאה של התהליך והעבודה שלנו וכך בעצם לקבל כמות הורדות רלוונטית בכמויות שתמיד רציתם.  

נהוג לחשוב שאפליקציות מוצלחות הן אפליקציות מצליחות – אך היום כבר מותר להודות שזה לא בהכרח הסיפור. אפליקציה מדהימה ללא חשיפה רלוונטית בחנות או בערוצי פרסום אחרים לעולם לא תוכל להצליח, לכן קידום אפליקציות הוא נושא כל כך חשוב.

כל הצלחה של אפליקציה מורכבת משני מרכיבים עיקריים: האחד הוא איכות האפליקציה, כלומר עד כמה היא מספקת ערך אמתי למשתמש שיגרום לו לחזור אליה שוב ושוב, והשני הוא שיווק, כלומר לכמה משתמשים רלוונטיים האפליקציה באמת מצליחה להגיע.

בנוסף לפרסום במערכות השונות, אנו עוסקים גם בקידום אורגני של אפליקציות (נושא עליו תוכלו לקרוא כאן) הרבה מפתחים ויזמים, במיוחד כאלה עם ידע נרחב בפיתוח, נתקעים בשלב האיכות ושוכחים מהשיווק. גם אפליקציה גאונית, בעלת פוטנציאל לעשות שינוי אמתי באופן שבו אנשים מתנהלים בעולם, לא תוכל להצליח בלי שמשתמשים יידעו על קיומה.

הסוד שלנו להצלחה בנושא הזה הוא הרבה מאוד טסטינג – גם כשבטוחים שהעבודה שלנו תהיה מעולה ותביא לתוצאות מפציצות, תמיד יש מקום לבדיקה נוספת, אנחנו לא יודעים בוודאות מה יעבוד ומה לא. לאחר מכן, אנחנו מבצעים אין סוף אופטימיזציות ושיפורים כך שנמשיך להביא לכם את התוצאות האידיאליות במחירים הכי הכי נמוכים. כשלקוח מעניק לנו את היכולת לעזור לו בקידום אפליקציות, אנחנו יודעים כמה עבודה וכסף הושקעו בפיתוחה, ולכן נותנים את ה-1000% שלנו וכן בכל שעה, גם ביום וגם בלילה. גם אנחנו בעלי אפליקציות ויודעים איך זה מרגיש 🙂 

Upwork Top Rated Seller

AppTweak ASO Expert

אופטימיזציה של דף האפליקציה

אנדרויד - אנגלית
₪1000
650
  • מחקר מילים נרחב
  • מחקר מתחרים בגוגל פליי
  • כותרת, תיאור קצר ותיאור ארוך אופטימליים

אופטימיזציה של דף האפליקציה

אייפון - אנגלית
₪600
450
  • מחקר מילים נרחב
  • מחקר מתחרים באפסטור
  • כותרת, כותרת משנה, מילות מפתח ותיאור אופטימליים

אופטימיזציה של דף האפליקציה

אנדרויד & אייפון - אנגלית
₪1600
850
  • מחקר מילים נרחב
  • מחקר מתחרים בגוגל פליי ובאפסטור
  • כותרת, כותרת משנה, מילות מפתח ותיאור אופטימליים
  • כותרת, תיאור קצר ותיאור ארוך אופטימליים
פופולארי

בנוסף ישנו צוות מקצועי של 12 שפות נוספות שעובד על האפליקציות של חברת AskTolik , ניתן להזמין את כל השפות שתבחרו במחיר מיוחד למעל 5 שפות , השפות כוללת גרמנית , ספרדית ,יפנית , קוריאינית , רוסית ועוד

רוצים להתחיל? השאירו פרטים כאן:

סגירת תפריט