איך להגדיל את כמות העוקבים והלייקים באינסטגרם באופן אורגני [בוט אינסטגרם]

איך להגדיל את מספר העוקבים באינסטגרם

2019 והיום כבר לכולנו יש פרופיל אינסטגרם, כ800 מיליון משתמשים רשומים וכ500 מיליון משתמשים פעילים מידי יום והמספרים האלו עולים מידי יום (גם בארץ, כפי שתוכלו לקרוא במאמר שלנו על אוטומציה לאינסטגרם).

אחרי שכבר פתחנו פרופיל אינסטגרם חשוב מאוד שנדע לאיזה קהל אנו מכוונים.

לצורך העניין אם העסק עוסק באיפור לאירועים הקהל אליו אנחנו מכוונים הוא שמיניסטיות, מאורסות, כלות.

עוד דוגמה לפרופיל פרטי עם תמונות של בעל הפרופיל הקהל יהיה צריך להיות בטווח הגילאים של בעל הפרופיל.

אחרי שמצאנו לאיזה קהל אנחנו הולכים לפנות אנחנו נעלה תמונות שיעודדו את אותו קהל ליצור אינטרקציה איתנו בין אם זה לייק/עוקב/תגובה/הודעה.

לדוגמה אם פרופיל העסק הוא איפור לאירועים אנחנו נעלה תמונות מתוך סט של איפור (צילום של אופן העבודה בזמן העבודה) וגם תוצר סופי (המאופרת).

בעולם האיפור יש עוד דרכים ליצור אנטרקציות עם קהל היעד וזה ליצור מדריכים קצרים או טיפים- דרכים שונות ליצור תוכן שכזה לאינסטגרם, תוכלו למצוא במאמר הבא (הקליקו עליי).

טיפים נוספים להגדלת החשבון

דבר נוסף שהוא חשוב לא פחות מהתמונות הוא התוכן שאתם כותבים בפרופיל עצמו ואפילו בתמונות

אנחנו נרצה שכל משתמש שיכנס לפרופיל שלנו יבין בתוך פחות מ3 שניות שהפרופיל הוא עסק שעוסק באיפור

אחת הטעויות הגדולות של אנשים באינסטגרם הוא לערבב את הפרופיל האישי עם העסק ולפעמים רואים מחזות שלא קשורים לפרופיל כמו "ערב עם חבר'ה" דבר אשר עשוי לפגוע ברמת הדירוג שלכם מול אינסטגרם ובכך לחשוף אותכם לפחות עוקבים שלכם בעתיד עקב חוסר עיקביות ( עוקבים שעוקבים אחריכם בזכות עבודות ומצפים לראות עבודות ובסוף מקבלים דברים שלא קשורים).

אגיד לכם את האמת כ90% מההצלחה של פרופיל טוב הוא התוכן שלו,תמונות איכותיות ורלווטיות ביחד עם תיאור קצר ומדויק שמסל את מה שאתם עושים.

נצא מנקודות הנחה שעשית את כל זה נכון והשלב הבא הוא מתמטיקה פשוטה.

הבאת לייקים ועוקבים לעמוד

אז אחרי שיש לנו פרופיל אינסטגרם עם לוגו או תמונת פרופיל ולפחות 30 תמונות במצטבר אנחנו יכולים להתחיל לשווק אותו בדרך אורגנית (חינמית).

מאז כניסות של האלגוריתם החדש של האינסטגרם רמת החשיפה של פרופילים מסויימים פחתה משמעותית וביחד עם זאת פרופילים אחרים אחרים עלו בכמה רמות ביחס לכמות עוקבים שיש להם. בסקירה הבאה תוכלו לגלות איך אפשר לעקוב בצורה עמוקה על ביצועי הפרופיל (לחצו כאן לקריאה).

האלגוריתם בעצם מחשב את כל הפעולות על כל פוסט שאתם מעלים, ככול שיש יותר פעולות כגון לייקים, תגובות ואפילו שמירה של הפוסט על ידי משתמשים ככה תחשפו ליותר עוקבים שעוקבים אחריכם ואפילו תכנסו לפיד חיפוש של האינסטגרם

איך מתפעלים נכון את הבוט?

אינסטגרם יודע מתי אתם שולחים לחברים שלכם לינק בשביל להגיב או לעשות לייק והדירוג שלכם לרוב נפגע! (אומנם זה נראה טוב לעין של משתמש חדש שנכנס אליכם אבל פה אנחנו בונים משהו לטווח הארוך ואם נעשה דברים שפוגעים באלגוריתם זה יפגע בקצב הגדילה שלנו):

  1. לא לחרוג מהמגבלות השעתיות ואפילו להפחית אותם ביותר מחצי. בכל פעם שאתם חורגים אינסטגרם ישר מכניס אותכם "לרשימה השחורה" וכשזה קורה כמות החשיפות על כל פוסט שתעלו תרד בצורה דרסטית

בשביל שהאלגוריתם של האינסטגרם יעבוד לטובתנו אעבור איתכם על הדברים שאני למדתי שעובדים הכי טוב

תגובות – הטווח הבטוח הוא עד 100 תגובות ליום לחשבון יחסית חדש עם פחות מ3K עוקבים.

אחרי תקופה שהחשבון פעיל עם כמות עוקבים גדולה אפשר להגיע גם עד 250 תגובות ביום אבל בתנאי שזה באופן הדרגתי

עוקבים – במידה ופתחתם חשבון חדש או שהחשבון עם פחות מ1000 עוקבים אני ממליץ מאוד להתחיל לאט עם עניין העוקבים. לצורך העין חשבון עם 300 עוקבים אמליץ לכם לעשות ללא יותר מ200 אנשים עקוב וכמובן שלהוריד מהם את העוקב כמה ימים אחרי או שאפילו באותו היום בשעות המאוחרות

עם הזמן תגדילו את הפעילות ב50 עוקבים נוספים מידי יום והמקסימום הבטוח הוא עד 700 עוקבים ליום שהפרופיל שלכם עושה. יש שיגידו שעד 800 זה עדין בטוח.. אני בכל אופן לא עובר את ה500 ביום לפרופיל שהוא עובד חזק

לייקים – כמות הלייקים היומית יכולה להיות גדולה מכמות העוקבים היומית עד כ150% יותר

זאת אומרת אם עקבנו היום אחרי 500 אנשים כמות הלייקים שנוכל לעשות בטווח הבטוח הוא 750 לייקים ליום.

תזכרו חשוב לעשות את תהליך הגדילה לאט לאט ולא למהר פה אחרת חסימות יכולות לצוץ לנו במהרה

ובמקרים קיצוניים אפילו סגירת חשבון

עכשיו אתם בטח חושבים לכם בראש "אבל רגע לעשות כמויות כאלו בכל יום באופן ידני יכול לקחת כמות זמן נכבדת מהיום שלי"

אז זהו שכן במידה ואתם עושים את זה באופן ידני.

למזלנו יש היום בוט לאינסטגרם שיודעים לעשות את כל הפעולות האלו באופן אוטומטי לפי הגדרות שהגדרנו מראש.

הבונוס הכי גדול בבוט הזה הוא שאפשר לתזמן פוסטים ואפילו סטורי וכל זה בנוסף לייקים, תוגובת, הודעות, פולו ואנפולו שהבוט יכול לעשות, פשוט מטורף!
(כמובן שלא הכל וורוד, יש חסרונות שונים לבוטים באינסטגרם, עליהם תוכלו לגלות בלחיצה עליי.)

כתיבת תגובה

סגירת תפריט