איך להפוך אתר אינטרנט לאפליקציה?

אז להגיד לכם את האמת , אפשר לעשות את זה בחינם 🙂

אבל בחינם תמיד יש איזה התניה … או שחייבים להכניס פרסומות של אותה פלטפורמה או שיש תשלום חודשי ותמיד אתם לא מקבלים בעצם את הקוד והוא לא שלכם.

והכי גרוע שאין שום תמיכה בעניין השיווק שלה … וזה קריטי בחניות האפליקציות (מאוד קריטי!!!)

אנחנו כבר תקופה עושים אפליקציות לאתרי וורדפרס מותאמים לחנויות עם קוד שהוא שלנו (יותר נכון של אחד השותפים שלי) , שאתם מקבלים ברגע שאתם משתמשים בשירות שלנו.

חשוב לנו להדגיש : אפליקציות שהם בעצם אתר אינטרנט הם 100% חוקיות בגוגל פליי , אבל באפל אין וודאות של 100% לאישור , וזה מאוד תלוי במי שבודק את האפליקציה.

בעצם המדיניות של אפל לא אוסרת את האפליקציות מסוג זה , מה שכן אם הבודק חושב שאתר לא מביא ערך כלשהו ליוזרים , הם בעצם נפסלות.

להלן כמה דוגמאות לאפליקציות באפל וגוגל :

אפליקציה ללימוד עבודה מהבית : לינק
אפליקציה ללימוד על ביטקוין : לינק
וישנם עוד המון דוגמאות אבל כולם מבוססים על אותו קוד

מה שבעצם אתם קונים זה שימוש בקוד שלנו , ויכולים להמשיך לפתח את זה לכל כיוון שתרצו … במידה שאתר שלכם מוכן , האפליקציה תהיה מוכנה תוך יומיים +-

אייקון / תמונות מסך במידה שתרצו משהו מקצועי תוכלו לעשות איתנו או לבד עם הצוות שלכם , בתוך החבילה כבר מסופק אייקון בסיסי (שזה הלוגו לרוב) ותמונות מסך שפשוט נלקחות מאפליקציה.

למה בעצם אתם צריכים אפליקציה בכלל?

האמת שאלה מצויינת , והתשובה לא כולם צריכים … יש כמה כמה יתרונות שיש לכם אפליקציה ואני ימנה אותם עכשיו 

1) מקור תנועה נוסף : כמו שאתם מקבלים תנועה מגוגל , יוטיוב , פייסבוק לאתר שלכם … אפליקציה זה עוד מקור תנועה מחנויות האפליקציות , ואני אגלה לכם סוג , התחרות שם בעברית ממש ממש נמוכה

2) מיתוג : מכיוון שנהוג לחשוב שאפליקציה היא דבר יקר ( וככה זה באמת שבונים אפליקציה אמיתית מ-0 ) אז אוטומטי הערך של המותג שלכם עולה בעיני הלקוח כעסק שנשקיע בפיתוח שלו , ורק אתם יודעים שזה עלה לכם כמה אלפי שקלים בודדים

3) התראות : ניתן להוסיףל אפליקציה מה שנקרא שירות push notifctions שאפשר להטמיע בקלות , זה קיים גם באתר בעיקרון אבל לא ממש עובד במציאות , ואנשים לא סובלים לקבל במחשב נוטיפיקציות , ובנייד הם אפילו רגילים לקבל , זה שיטה למשוך מבקרים ולקוחות חוזרים לאתר בקלות. 

איך להפוך אפיליקציה לאתר
הפיכת אתר לאפליקציה

נשמע לי טוליק