שירותי קידום ייחודים באינסטגרם באמצעות בוט

הבעיה :

מכירים את זה שאתם רוצים להגיע לעוד ולעוד עוקבים באינסטגרם ולא יודעים איך? לקהל היעד הייחודי שלכם, של הנישה שלכם, שצריך לדעת עליכם ועל המוצר/שירות שלכם?  אז עכשיו זה אפשרי להגיע אליו בצורה מדויקת מתמיד.

הפיתרון שלנו : 

בוט ייחודי באינסטגרם אשר מאפשר לבצע פעולות Like ו- Follow בצורה אוטומטית לקהלי היעד שלכם ע"פ מיקומים, פרופילים ספציפיים, האשתגים ועוד קריטריונים ייחודים. לאחר שנבצע מחקר שוק מקצועי על התחום שלכם, נגדיר יעדים ונצא לדרך. 

 

זה כבר לא סוד שהאינסטגרם הוא ה-מקום שבו קהלי היעד שלנו מבלים שעות, החל מהדור הצעיר יותר שכבר נטש את הפייסבוק ועד לדור הבוגר יותר שנהנה לצפות בתכנים, להתעדכן ולשתף. עובדה מעניינת שפורסמה לאחרונה היא ש-80% ממשתמשי אינסטגרם עוקבים אחרי לפחות דף עסקי אחד! 

 

ועכשיו, אנחנו נכנסים לתמונה יחד איתכם – באמצעות הבוט הייחודי שלנו נוכל לעקוב ולעשות לייק בצורה אוטומטית לפרופילים ספציפיים, האשתגים ספציפיים, מיקומים, מילות חיפוש ועוד קריטריונים שיאפשרו לכם להגדיל את כמות העוקבים בפרופיל שלכם ולהגדיל את התנועה באופן קבוע וכך גם להגיע ללקוחות פוטנציאליים שירצו לרכוש את המוצר/שירות שלכם. כמובן בשביל לוודא שלא יתבצעו פעולות מיותרות אנחנו מבצעים מעקב יום יומי לפעולות ומוודאים שהכל מתנהל ומתקתק כמו שצריך. 

 

 

בוט ייחודי באינסטגרם

₪600
499 במשך 30 יום
  • ביצוע חקר שוק מקצועי
  • הפעלת הבוט ופיקוח יומי
  • ביצוע אופטימיזציות נרחבות
פופולארי

רוצים להתחיל? השאירו פרטים כאן: