למה ICQ מצליח לי ?

ועושה כזה רעש🔊 כמו פיל 🐘 בחנות🛒 Capcakes 🧁 לעשירון העליון 🕴

למרות שההרשמה לא פשוטה בעליל , אין ימין לשמאל נורמלי (מקווה שיתקנו) ועוד חסרונות…

 

במהלך השנתיים האחרונות ניסיתי המון דרכים להפיץ את הקהילה בעזרת ערוצי שיווק נוספים ושונים מהמדיות השכיחות (אינסטגרם, יוטיוב וכו')

זה התחיל https://www.mobilize.io/
טלגרם אפילו היה
אימייל מרקטינג
יוטיוב
ועוד שלא זוכר כבר …. אף אחד מהם לא החזיק מעמד ומת דיי מהר

אף אחד מהם לא תפס בקצב של ה- ICQ למרות הקושי , בחיים לא שלחו לי הודעות של 'איך מצליחים להרשם , אני ממש רוצה'

●▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬●

אז יש כמה אלמנטים שהצליחו וזה שיעור לאחרים גם שמנסים לעשות דברים.

1) זיהוי הזדמנות :
התחלה ממש טובה (הקריסה של אינסטגרם , פייסבוק וואסאפ)

2) נוסטלגיה :
שהערוץ ייצא לשיווק חוץ , זו הדרך הכי מרכזית בכלל לגרום לאנשים לקרוא על זה

3) מטרה גדולה :
בשום ערוץ לא הייתה לי מטרה סופית , כמו ב ICQ שזה להגיע להיות ערוץ ההשקות הכי גדול בישראל של כל דבר אפשרי בתחום שיווק , יזמות ועוד (ולא רק בישראל יש כבר משא ומתן עם פלטפורמה חדשה ומגניבה לתת כמה חינמים ולעשות השקה בארץ).

4) תוכן שמוכר :
הערוץ בהתחלה התחיל כערוץ שיש שם רק מתנה אחת ביום , וחפירה ארוכה שלי בעוד דברים , עכשיו צומצם ל 3 שורות עם אייקון שמזהה כל שורה
https://www.screencast.com/t/NCMbML2Wx

5) שיווק ויראלי :

הסיכום עם כל מי שמגיע לערוץ שהוא מפרסם אצלו בקהילה שהוא משתתף בערוץ , וכל פרסום כזה מביא מתעיינים חדשים ומצטרפים חדשים.

כל זה הוא עושה משיתוף פוסט שצובר תגובות ותנועה בעמוד העיסקי שלנו https://www.facebook.com/chashdanistim/posts/642405502944410 וגורם לשיווק ויראלי בפייסבוק שלא יפסק

6) תוכנית עיסקית ברורה :

התוכנית של הערוץ ברורה מאוד , להיות ערוץ ההשקות הגדול בישראל (כרגע) , תוך שנה במטרה היא להגיע ל 4000 חברים שזה שווה ערך מבחינת אחוזי פתיחה שקרובים ל 100% לרשימת תפוצה של 20000 איש.

הרווחים יגיעו כרגע בתיכנון מאפיקים הבאים.

– תשלום של מפרסמים עבור החשיפה המסיבית בשלב שזה יגיע 1000 איש וכבר אדע כמה מכירות ממוצע מביא שידור חוץ מעניין החינמי , כי כמעט תמיד יש מכירות גם למחיר מבצע שפשוט אנשים צריכים וזוכים להכיר מוצר שצריכים

– תשלום ממנויים חדשים לערוץ בגובה של כמה דולרים בודדים באופן חודשי שיהנו גם מתוכן VIP איכותי וגם ממבצעים ומתנות שלא ניתן להתעלם מהם (חלקם פשוט יקנו על ידי בעתיד שערוץ יכניס).

7) ניתן לניהול של מישהו אחר :

בשונה מתכנים שאני חייב לייצר בעצמי , שם בשלב מסוייים ממש לא צריך אותי כי פשוט אין פה דעה אישית או משהו שמזוהה איתי , פשוט תהיה מערכת אוטומטית של תשלום , שליחת תנאים ומישהו שיעלה בכמה דקות באופן יומי.

8) הרשמה לא פשוטה :

ההרשמה הלא פשוטה יוצרת שאלות ועניין , זה לא היה מתוכנן אבל איכשהו נותן לזה ניחוח מחתרתי וזה טוב , גם אלא שרוצים להרשם וגם אלא שבוכים שקשה , הכול יוצר דיון שגורם לויראליות

9) רעיון מוכר אבל עם טוויסט :

כמובן לא המצאתי את הרעיון מ -0 והוא הגיעו בעקבות ערוצי השקות בין לאומים שעוקב אחריהם כמו AppSumo ו SaasMantra אבל עשיתי לזה טוויסט שמתאים לשוק המקומי.

10) ייחודיות :

הרבה שאלו למה לא בטלגרם או ווסאפ , אז פה לדעתי הסוד הגדול , כי בגלל שאני היחיד שמשתמש בזה ויש גם צליל מאוד מיוחד להודעות שמזכיר לכולם נשכחות , תמיד ברור שהודעה ממני , אני שולח הודעה אחת ביום וזה לא מציק ונשאר על ON וכמובן לא ניתן להעתיק אותי , כי מי שיעתיק בדיוק אותו דבר יכשל רוב הסיכויים כי ישר ירגיש כמו חיקוי גרוע.

●▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬●

חברים מה שכתבתי פה זה שיעור בשיווק שלא תקבלו בשום קורס, גם בכזה שעולה אלפי שקלים שמבטיח לכם להיות "משווקי על" שעובדים מלפטופ. זהו למעשה ה'דבר האמיתי' שאנשים משלמים עבורו גם מיליוני שקלים. הוא מגיע מהמון ניסוי וטעייה , לא לומדים את זה בשום מקום והופך אותכם לאנשי שיווק טובים , לומדים מהמון מקומות וכל הזמן מניסוי וטעייה כמו שסיפרתי פה.

סגירת תפריט