״כשמחפשים ____ בגוגל, אני חייב להופיע שם!!!" : שיחת ייעוץ בגוגל

הבעיה :

 

פניתם פעם לחברת קידום בגוגל (אורגני או ממומן, זה לא משנה) והם שאלו אתכם מה התקציב שלכם ואמרתם להם 500 או 1000 ש"ח בחודש, הם אמרו לכם שזה לא רלוונטי, כי רק דמי הניהול לחברת הקידום הם מעל 2000 ש"ח?

או
שהחלטתם לפתוח קמפיין בגוגל אדוורדס בעצמכם, וכמעט הלכתם לאיבוד מרוב ההגדרות והפונקציות במערכת, ובסוף הרמתם קמפיין שמוציא כמה מאות או כמה אלפים בחודש, אבל אתם לא בטוחים אם הכסף מושקע בצורה נכונה ואם הקמפיין אכן מביא תוצאות לעסק?

לכם, העסקים שעדיין אין להם תקציב פרסום גדול, ובכל זאת רוצים שהעסק שלכם יופיע כאשר לקוחות פוטנציאלים מבצעים חיפושים רלוונטים בגוגל, יש פתרון!


מהיום תוכלו, בשיחת ייעוץ אחת לדעת להתנהל בעולם הפרסום  הסבוך של גוגל בביטחון וביעילות, לחסוך אלפי שקלים בשנה על קליקים לא רלוונטיים, ולנתב את כל התקציב לחיפושים הרלוונטים לעסק שלך – חיפושים שמביאים לקוחות חדשים לעסק שלכם!

 

הפתרון שלנו : 

 

שיחת ייעוץ מותאמת אישית לעסק שלכם, הכוונה היא לשיחה אחד על אחד איתך, שבה נעבור על חשבון האדוורדס וננתח את הפעילות, נזהה הזדמנויות ונקודות שמבזבזות כסף בחשבון, ונעזור לך למקסם את הרווחיות והרלוונטיות השיווק שלך בגוגל.

 

הלקוחות הפוטנציאלים שלכם מחפשים בגוגל לפני שהם מחליטים איפה וממי לקנות את השירות או המוצר שהם צריכים, אם לא תופיעו שם, עם המסר הנכון, הם לא ידעו שאתם קיימים, והם יקנו מהמתחרים שלכם.
חשוב מאוד לבעלי עסקים להופיע בתוצאות החיפוש בגוגל כשגולשים מחפשים משהו שהעסק שלהם מוכר.
וחשוב להופיע שם עם מודעת הטקסט הנכונה והמסר המתאים, ואחרי שהם בחרו ללחוץ על המודעה שלכם חשוב לשלוח אותם לדף המתאים ביותר באתר שלכם.

מה המצב של הקמפיינים בחשבון האדוורדס שלכם? האם אתם יודעים בוודאות בעבור איזה חיפושים אתם משלמים וכמה?
האם כל מילת מפתח שמופיעה אצלכם בחשבון קיבלה את הביד הנכון, את סוג ההתאמה הנכון, את מודעת הטקסט המתאימה, והכי חשוב –  מחזירה את ההשקעה?
האם אתם מנצלים את כל תוספי המודעה שגוגל מאפשרת לכם להשתמש בהם (כמו לינקים לאתר, כתובת, טלפון ועוד)?


בשיחת יעוץ לבעלי עסקים קטנים תקבלו:


* אנליזה מעמיקה של הפעילות בחשבון שלכם, שבה נבין בדיוק על מה יצא כל שקל, נבין מה עובד טוב ואנחנו רוצים להגדיל, ומה לא עובד טוב ואותו נפסיק.

*Set up של הגדרות בסיסיות בחשבון ובקמפיינים, והסבר של כל האופציות (הרבה מהאופציות הדיפולטיביות בהקמת קמפיין באדוורדס לאו דווקא נכונות עבורכם)

* נזהה את ביטויי החיפוש הרלוונטיים ביותר לעסק שלכם – ונוסיף אותם כמילות מפתח במקום הנכון, עם הביד הנכון, ובסוג ההתאמה הנכון.

* נזהה את המילים שרק מבזבזות לנו כסף ולא מייצרות לנו עבודה, ונכניס אותן כנגטיב בצורה היעילה ביותר, שתבטיח שלא נבזבז עליהן עוד מתקציב הפרסום שלנו.

* נקים תשתית מעקב אחרי המרות ונגדיר אותם בצורה נכונה בחשבון, מה שיעזור לנו לדעת מאיפה הגיעו הלידים שלנו.

* נבנה קמפיינים / קבוצות מודעות חדשות – שבהם נשתמש בתובנות שנוציא מהדאטה הקיימת בחשבון.

* נבנה אסטרטגיה להגדלת  נפח הפעילות בחשבון בהתאם לעליה בכמות הלידים.

* והכי חשוב – אתם תהיו שותפים מלאים לתהליך, תבינו כל פעולה ואת הרציונל שעומד מאחוריה, ותקבלו כלים שיאפשרו לכם לנהל את החשבון שלכם בצורה טובה בעצמכם.

תשאלו את הלקוחות ישירות עלינו

שיחת ייעוץ לעסקים קטנים בגוגל

₪600
399 לשעה שלמה 1 על 1
  • ביצוע אנליזה מעמיקה בתחום
  • בניית אסטרטגיה שיווקית לאורך זמן
  • הקמת קמפיינים וביצוע אופטימיזציות
פופולארי

רוצים להתחיל? השאירו פרטים כאן: