"אין לי זמן לכתוב..." :כתיבת תוכן מקצועי ושיווקי

הבעיה :

מכירים את זה שאתם צריכים (וגם רוצים, אבל בעיקר צריכים) לכתוב תוכן מקצועי ושיווקי לאתר שלכם? לבלוג שלכם? ומרוב כל העומס, הלקוחות, המשפחה הילדים פשוט לא מספיקים ותמיד דוחים ודוחים את זה? מעכשיו, תוכלו להעזר בכותבי התוכן שלנו שהולכים לעשות עבורכם את העבודה ולדאוג שהכל יתקתק כמו שעון 🙂  

הפיתרון שלנו : 

כתיבת תוכן מקצועי/שיווקי לאתר העסקי/ הבלוג שלך ע"י כותבי תוכן מקצועיים ומנוסים. כן כן, נגמרו כל התירוצים! "אין לי זמן", "לא הספקתי", "מחר", כבר לא קיימים בלקסיקון שלך.  אנחנו נעשה את המחקר על הנישה שלך ונדאג לכתוב עבורך את התוכן האידאלי לעסק שלך כך שלך יהיה נותר רק לטפל ולדאוג ללקוחות שלך, אנחנו נעשה את כל השאר. 

אחד הדברים החשובים באתרי אינטרנט מבחינת הקידום שלהם הוא לתחזק אותם באופן קבוע ולהעלות תכנים כל X זמן. מה זה אומר? שאם יש לכם למשל בלוג באתר ואתם רוצים לעלות תכנים לגולשים שלכם, אתם צריכים להחליט כל כמה זמן תעלו את המאמר בבלוג שלכם ולשמר את זה באופן תמידי. לדוגמא, אם אתם מחליטים לעלות כל שבועיים מאמר, חשוב לשמור על זה ובאמת כל שבועיים לעלות מאמר חדש, ניתן לתזמן את זה מראש ככה שלא תצטרכו ממש להיות על המחשב בזמן שהוא יפורסם, אבל כן לדאוג שיעלה בזמן. הסיבה לכך היא הקידום האורגני של האתר, מבחינת גוגל חשוב שתשמרו על זה וכך בעצם תתרמו לקידום שלכם במערכת החיפוש הגדולה בעולם. אז איפה אנחנו נכנסים לתמונה? אם אין לכם זמן/סבלנות/כוח לכתוב מאמרים ופוסטים שקשורים לעסק שלכם, נשמח לעזור לכם יחד עם כותבי התוכן שלנו ולייצר עבורכם תוכן מקצועי שימשוך לקוחות פוטנציאליים לאתר באופן קבוע. אתם רק תספקו לנו את הבסיס, את הנושאים שתרצו שנכתוב עליהם ואת סגנון הכתיבה ומשם אנחנו נמשיך עם כתיבה עניינית שתסייע לעסק שלכם ולקידום שלו.

כתיבת תוכן מקצועי/שיווקי לעסקים

המחיר כולל מע"מ
₪650
499 למאמר של 500 מילה
  • ביצוע מחקר מקדים בנושא העסקי
  • כתיבה מקצועית/שיווקית בשפה של קהל היעד שלך
  • הגייה סופית ומדוקדקת
משתלם

רוצים להתחיל? השאירו פרטים כאן: