מכירת וקניית ערוצי יוטיוב

איך לקנות ערוץ יוטיוב?

תוכן עניינים

קודם כל מה שהרבה רוצים לדעת במיוחד המוכרים אבל גם הקונים האם קניית ערוצי יוטיוב היא חוקית? אז התשובה היא כן! , התשובה היא חוקית ואפילו בתמונה למטה יכולים לראות תשובה מטעם גוגל לגביי הנושא (מי שלא יודע יוטיוב שייכת לגוגל). אבל קניית ערוץ יוטיוב היום ברשת היא לא דבר פשוט , וגם צריך סיבה לקנות ערוץ יוטיוב. אני יעבור על כל הנקודות שאני יודע בנושא וגם יקשר לאתרים שאני מכיר בנישה הזו והתנסות שלי בתחום.


האם לקנות חשבון יוטיוב זה חוקי

מה הסיבות ואיך בוחרים ערוץ יוטיוב?

אז אחרי שאנחנו יודעים שלמכור ולקנות ערוצי יוטיוב זה חוקי לגמריי , למה בעצם מישהו ירצה לקנות ערוץ יוטיוב? 

חוזק הערוץ : 

זה אולי נשמע הגיוני , אבל ערוץ ותיק וערוץ עם יותר עוקבים במידה שאתם מתחילים להתעסק איתו , יהיה הרבה יותר מקודם מערוץ שמתחיל מ-0 , לדוגמא הערוץ הזה של DoctorJarvee נקנה עם 3000 עוקבים בערך וללא מוניטיזציה ב 450$ , עסקה שהיום יכולתי להשיג בפחות אבל בזמנו זה היה מצויין , היום אחרי שהערוץ נהיה פעיל באופן מיידי הרגשנו את ההבדל

מוניטיזציה

מי שלא יודע מה זה מוניטיזציה , אז הכוונה היא היכולת להרוויח מפרסום בערוץ היוטיוב שלך דרך המערכת של Youtube Partner , פעם הדבר היה אפשרי לכולם עד שבנת 2017 בערך כולל סגרה את האופציה להרוויח מפרסומת לרוב הערוצים שלה בעצם ברשת הפרסום והחליטה להתרכז רק בגדולים שזה ערוצים פעילים מאוד יחסית שיש להם מעל 1000 עוקבים ו 4000 שעות צפייה ב 12 חודשים רצוף (ואז בעצם ניתן להגיש בבקשה לפתוח פרסום)
 

נראות של הערוץ

יש עדיין לא מעט אנשים ששופטים אם ערוץ מהימן או לא לפי מספר העוקבים , ערוץ שאין לו אפילו 1000 עוקבים באופן אוטומטי נשמע כמשהו כערוץ שלא שווה להקשיב לו באותה רצינות כמו ערוץ גדול

איך קובעים שווי ערוץ יוטיוב?

שווי ערוץ תלוי מאוד צורך של הקונה אם חושבים על זה , אבל יש כמה כללים שאפשר לעקוב אחריהם

האם מוניטיזציה (Youtube Partner) פעילה?

זה בתאכלס אחד הפרמטרים העיקריים שצריך לבדוק , שווה לבדוק את הסרטון הזה ולהבין למה , באופן קצת מצחיק מי שמוצג בסרטון זה בחור שאני מכיר והוא ממש לא סקאמר , אבל מה שהוא מוכר זה חשבונות שהריצו אותם חודש חודשיים כנראה ב Cross Promotion ואז מחקו סרטונים , וכאילו הם מוכנים למוניטיזציה , בפועל סיכוי מאוד סביר שלעולם ערוץ כזה לא יקבל מוניטיזציה אפילו עם תוכן חדש לגמריי (זה יגלה בקרוב כי קניתי ממנו לפני שנה וחצי).

אם לערוץ יש מוניזטיציה זה אומר שיש מעל 1000 עוקבים וגם היה מעל 4000 שעות צפייה בשנה עם תוכן ייחודי וזה ערוץ טוב. מי שצריך כזה לבדוק איתי אם יש לי ערוץ כזה כרגע … לקחת בחשבון שמחיר ערוץ כזה הוא 1400$ + מע"מ צפונה כי זה באמת ערוץ אמיתי.

כמה עוקבים וסרטונים יש לערוץ?

השאלה של כמה עוקבים לערוץ היא פחות רלבנטית בערוצים בין 1000-10000 עוקבים , אלא מתי נאספו העוקבים , לרוב אתם תראו הרבה ערוצים שהעוקבים נאספו לפני המון זמן , זה לא נתון שאומר שעוקבים מזוייפים , אלא פשוט היה איזה וידאו ויראלי או כמה למשך תקופה , וזה לא ערוץ יציב בצורה תמידית (אני למטה יציג תמונות של כזה ערוץ שקניתי.

לגביי עניין הסרטונים זה כבר משהו שמאוד תלוי בצרכים של הקונה , כי במידה שקונה ירצה להחליף תכנים לגמריי ולהפוך את הערוץ למשהו אחר כמות הסרטונים אין לה שום משמעות! יותר מידי לא מומלץ למחוק ישר את כל הסרטונים כי זה יכול לאותת ליוטיוב שערוץ מחליף תחום ויכולים להפסיק מוניטיזציה לערוץ

האם לערוץ יש עבירות CopyRights?

הכי בכנות זה תחום שאני אישית פחות מבין כי לא היה לי לעולם ערוץ שנחסם , אבל ממה שהבנתי אם יש לערוץ מעל 3 עבירות ב 3 חודשים הוא עלול להחסם , בכללי ערוץ שאתם קונים לא אמור לעבור עבירות , זה כמו לקנות אותו עם תאונות מרובות לצורך העניין
 

ארץ המוצא של העוקבים?

בעיקרון ערוץ שיש בו פרסומות המטרה שעוקבים יהיו ממדינות עולם ראשון ארה"ב קנדה אוסטרליה ואירופה , אבל לפעמים יש צרכים אחרים , ונגיד מישהו שרוצה לבנות את הנישה שלו בארץ יעדיף ערוץ עם עוקבים מישראל , מאוד קשה להשיג ערוצים כאלה ושווה לבדוק איתי אם יש לי כזה בנמצא.

האם לערוץ מקושר פנים? 

זה פרמטר האמת לא חשבתי עליו לפני שקניתי ערוצים , אבל ערוצים שהם כלליים בנישה שהיא מסויימת , נגיד סרטונים בנישה ילדים , במידה שערוץ יחליף בעלים , אף אחד לא ישים לב לזה , אבל אם נגיד ערוץ החשדניסטים יחליף בעלים רוב העוקבים לא יבינו מה קרה וחלקם יעזבו גם.

כמה כסף פסיבי עושה הערוץ?

חלק מהאנשים קונים ערוץ יוטיוב כהשקעה פסיסית , ולכן כמות הכסף שערוץ עושה גם משפיע על המחיר , לדוגמא מספיק שערוץ מרוויח 3$ ביום זה 90$ בחודש , וערוץ כזה מחירו יעלה לכיוון 

 
 
 
ססטיסטיקה
מדינות ביוטיוב

הונאות בתחום מכירת ערוצי יוטיוב

טוב … לגביי הונאות במכירת ערוצי יוטיוב זה תחום שחולש על בערך 90% מערוצים , אם אין לכם יכולת לבדוק בצורה נכונה ערוץ , אתם קרוב בוודאי או תקנו חתול בשק או לא תקבלו את הערוץ בכלל או בכלל היוזר מפרסם ערוץ שלא שלו , כל פלטפורמה אם החוקים שלה כמובן.

צריך להיות זהירים ולעבוד עם מישהו שמבין ויכול לעזור לכם , או פשוט תשלחו לנו הודעה לגביי מה אתם מחפשים בדיוק … לא תמיד יהיה לנו ערוץ טוב למכירה אבל לפחות נוכל לעזור לכם לקנות במקום אחר (בתשלום קטן כמובן).

בכללי אחד הדברים הכי חשובים שלא יהיה מצב שיעשו לכם הונאה זה ההעברה נכונה של החשבון כאשר בעצם אתם הופכים להיות ה Primary Owner של החשבון , אחרי שמוסיפים אותכם לחשבון , תהליך הזה שימו לב לוקח כ 24 שעות לאשר את ההחלפת בעלות על החשבון

הונאה_בקניית_ערוץ_יוטיוב

איך עושים ההעברת בעלות בצורה נכונה

אחרי שהבנתם שיש באמת סיכון בעניין ההעברת הבעלות של הערוץ , אז ככה עושים את זה נכון!
קודם כל חייבים לשים לב שחשבון ניתן להעביר רק עם הוא חשבון מותג (מה שנקרא brand account) בצורה כזו הכי פשוט להעביר אותו ששמים אותכם בתור בעלים (Owner) ואז בעצם אתם הופכים את עצמכם לבעלים ראשי (Primary Owner) במידה שאתם לא בעלים ראשי בעצם אין לכם חשבון יוטיוב.

אופציה נוספת להעביר חשבון שהוא לא חשבון מותג (Brand Account) בסרטון פה נתי מהצוות שלי עשה הדגמה איך בכלל הופכים חשבון רגיל לחשבון מותג , במידה שהחשבון לא חשבון מותג , בעצם אתם אמורים לקבל ממש את האימייל של החשבון שיהיה שלכם. 

החלפת_בעלים לערוץ יוטיוב
החלפת_בעלים לערוץ יוטיוב

איפה ניתן לקנות חשבון יוטיוב?

למרות שגם אנחנו מוכרים חשבונות VIP ברור לי שהאינטרנט הוא דבר פתוח , ואנחנו לא מחפשים בכל מקרה לקוחות שמחפשים לקנות "חשבון זול" , אז עשיתי לכם סיכום של כל המקורות שגם אני לפעמים רוכש חשבונות (למרות שלרוב זה ישירות ממישהו ולא דרך הפלטפורמות האלה).

Swapd 

שבוא בעיקרון סוג של פורום שמכיל מכירה וקנייה של חשבונות סושיאל מכל הסוגים , האתר מנוהל בצורה מדהימה ומומלץ לקנות שם חשבונות רק מכאלה שאושרו ועברו אישור של בעלי האתר , זה לא ימנע ממכם לקנות שטויות , אבל לפחות זו לא תהיה הונאה ברורה , האתר יחסית מאוד נוחה לשימוש ויש בו אפילו מערכת אפילייט מאוד מוזרה , בעצם כל מי שירשם מהלינק הזה שלי https://swapd.co/ref/14635 יקבל חשבון פרימיום של לשנה שלמה , לי לצורך העניין אין חשבון פרימיום שעלותו 99$ לשנה.

PlayerUp

 שזה בעצם פורום שגיימרים שיש שם קטגוריה של מכירת חשבונות יוטיוב , הבחור שמופיע כאן בסרטון וגם שותף שלו שולטים שם בנישה ומוכרים לרוב חשבונות שהם מה שנקרא "מורצים" במחיר מוזל , אתם תקבלו אותם עם וידאו אחד ובלי אישור מוניטיזציה , אבל יחסית מקודמים בצורה טובה כי יש להם כוח בגלל כמות העוקבים כביכול שיש , אני אישית חושב שהם עושים את זה בצורה חוקית ע"י הזרמת תנועה מחשבונות גיימינג אחרים.

FamesWap

התחיל לאחרונה לעלות חשבונות יוטיוב למכירה , שם מידי פעם ניתן למצוא יהלומים אם יודעים מה מחפשים , וגם אנחנו מידי פעם מחפשים שם חשבונות שמוכרים בצורה פרטית. האתר בכללי ידוע בגלל מכירת חשבון אינסטגרם

2 האתרים האחרונים לדעתי הם הכי מומלצים בלקנות ולמכור חשבונות … ואני אישית קניתי ומכרתי דרכם ועושה זאת ברגעים אלה ,

 

 Accs market 

שהוא פורום מאוד משוכלל למכירת חשבונות סושיאל כאשר בכל רגע יש לך איש תמיכה שמתערב בשיחה מול בעל החשבון , האתר כל הזמן מזהיר מהונאות ועוזר לעשות את מהלך עצמו , זה מגן אליכם בצורה שטחית מהונאות הכי פשוטות כי האיש קשר שלכם בעצם מקבל גישה לחשבון שהולכים לקנות אפילו קודם לכם , ואתר גובה 10% על קנייה שלכם וגם המכירה , לי נגיד שבאתי לקנות חשבון ביקשו לחכות 15 יום כדי לדעת שחשבון לא נפרץ ונמכר פרוץ. 

Trustiu 

האתר מתעסק רק באתרים וחשבונות יוטיוב ועוזר למכור חשבונות וגם לקנות , חייב להגיד שבתור קונה המחירים שלו יחסית מאוד גבוהים , כי הוא גוזר עמלה ומנסה למקסם רווח לעצמו ולמוכר , אז הייתי ממליץ כן לקנות ממנו אבל קחו בחשבון שתשלמו מעל הממוצע שצריך , הם בעצם קבועים את המחיר שבאים למכור ולא אתם.

אם אהבתם את הכתבה ואתם חושבים שזה יעזור לחברים נשמח שתשתפו את זה איתם

אם אתם מחפשים חשבון במיידי , תלחצו פה ותראו קצת מחירים של חשבונות שיש לנו במלאי כרגע אמיתיים לגמריי , ותיקים עם סרטונים אמיתיים ועם חיבור כבר לאדסנס שמייצרים הכנסה , לרוב הביקוש עולה על הידע , אז מומלץ ליצור קשר בכל מקרה להזמין חשבון. ניתן לעשות בלינק הזה

 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email

מחפשים חשבון יוטיוב עם מוניטיזציה פעילה?

תזכרו שבתחום הזה מה שזול הוא באמת זול , כל פעם שתראו חשבון בכמה מאות דולרים בודדות או פחות תזכרו שזה חשבון אמיתי , שלרוב לא ימכר אחרי שנים בסכום כזה